Переваги для вас


    -7 %
  • Bayer (Байєр) Кілтікс для середніх порід собак (48см)

Нашийник Кілтікс інсекто-акарицидний засіб являє собою полівінілові стрічку жовтого кольору з торговим знаком фірми «Байєр», що містить в якості діючих речовин пропоксур і флуметрин.
  Порядок застосування і дози:
  Після розкриття упаковки нашийник розгортають, з внутрішньої сторони видаляють пластикові перемички і одягають на тварину, підганяючи за розміром так, щоб між шиєю тварини і нашийником залишався проміжок в 1,0-1,5 см, потім пропускають вільний кінець стрічки через петлі і надлишок зрізають . Безперервне використання нашийника Кілтікс забезпечує захист собак від нападу комах і іксодових кліщів, а також знищення потрапили на тіло тварини паразитів, протягом 7 місяців.
  Токсикологія та обмеження:
  Нашийник Кілтікс не слід застосовувати хворим на інфекційні хвороби і одужуючим тваринам, які годують і вагітним сукам, а також цуценятам молодше 2-місячного віку. Нашийник Кілтікс добре переноситься тваринами, не володіє місцево-дратівливими і шкірно-резорбтивними властивостями. Токсичний для риб і бджіл. При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до пропоксур або флуметрин і при появі ознак подразнення шкіри використання нашийника припиняють.
  Умови зберігання:
  Зберігають нашийник Кілтікс в нерозкритій заводській упаковці при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С, в захищеному від світла місці, окремо від харчових продуктів і кормів.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Bayer (Байєр) Кілтікс для середніх порід собак (48см)

  • 413.30 ₴
  • 384.35 ₴

0 відгуків / Написати відгук


Поставити запитання