Огляд найпопулярніших виробників котячих кормів

 • 08 октября 2018 15:44:17
 • Просмотров: 21

Деякі корми для кішок зустрічаються на прилавках дуже часто, але чи варто їх купувати? Дізнайтеся, що пропонують найвідоміші і поширені бренди котячих кормів! 

Американська п'ятірка 

Продукція з Північної Америки є передовою, найякіснішою і унікальною. Багато в чому це справедливо - корми перевірених американських брендів десятки років поширюються по всьому світу. 

1st Choice (Фест Чойс) - новатор в області розробок харчування для тварин. Компанія не «розпорошується» на безліч видів кормів і випускає близько десятка котячих дієт класу супер-преміум. Але кожен корм ідеально збалансований, максимально поживний і корисний. 

ACANA (АКАНА) робить ставку на «дику» дієту. Корми супер-преміум класу від ACANA максимально наближені до природного раціону котячих в дикій природі. У виробництві кормів використовуються тільки свіжі інгредієнти, і всі корми містять максимальну кількість легкозасвоюваного білка. 

Pronature (Протатюр) - три лінійки повсякденних натуральних кормів з незвичайними смаками. Це повноцінне збалансоване харчування для кішок будь-яких порід, до нього не потрібні добавки. Цей бренд належить тій же компанії, що і 1st Choice, і супер-преміум корми Pronature теж виробляються зі свіжих продуктів місцевих постачальників. 

Meow Mix (Мяу Мікс) - сухі і вологі корми, а також ласощі для кішок, в них дуже багато протеїнів і корисних речовин. До складу дієт практично завжди входить лосось або тунець, іноді до них «приєднується» курча. Клас цього харчування - преміум, країна виробництва - США. 

Nutra Mix (Нутра Мікс) - корми тієї ж компанії, що і Мяу Мікс. Вони продаються в Україні під власним брендом компанії-імпортера. 

Європейські корми 

Якісне харчування для ваших улюбленців не обов'язково має бути зроблене на іншому континенті - є безліч варіантів ближче і дешевше, і при цьому не гірших за якістю. 

Brit (Брит) і Carnilove (Карнілав) - чеські бренди компанії Vafo Praha, яка випускає як звичайні, так і лікувальні корми преміум і супер-преміум класу. Нові рецепти дієт розробляються у власній лабораторії, при їхньому створенні враховуються поради ветеринарів і заводчиків. 

Josera (Йозера) - німецький виробник котячих кормів, який випускає дієти преміум і супер-преміум класу. Акцент зроблений на точний підбір корму в залежності від віку і потреб вихованця - для найпоширеніших проблем зі здоров'ям і стадій життя розробленео своє харчування. 

Purina (Пурина) - угорські корми, в яких дуже легко загубитися! Десятки дієт преміум і супер-преміум класу орієнтовані на різні розміри тварин, їхні особливі потреби, смакові переваги, стиль життя, вік і т.д. 

Royal Canin (Роял Канін) - французькі корми преміум і супер-преміум класу для кішок будь-яких порід і вікових груп. Компанія випускає безліч дієт, в яких враховані і базові, і індивідуальні потреби вихованців. Спочатку «об'єктом уваги» компанії були собаки, але в даний час продукція повністю задовольняє потреби не тільки «канін», а й «фелін». 

Whiskas (Віскас) - виробляються в Польщі. Ці корми викликають чимало суперечок серед власників кішок. Клас кормів Віскас - преміум, тому за багатьма параметрами вони поступаються популярним кормам супер-преміум класу. Це не робить їх гіршими - Whiskas допомагає урізноманітнити раціон декількома видами недорогих повсякденних кормів. 

Trainer (Трейнер) від Нова Фудс з Італії - повноцінні дієти супер-преміум класу. Це збалансоване щоденне харчування для кішок, яке дуже легко вибрати. Трейнер випускається для трьох вікових груп кішок, має 6 смаків і тільки одну «спеціальну» модифікацію - для стерилізованих тварин. 

Вітчизняні бренди 

Українські компанії знайдуть, чим здивувати і порадувати ваших вихованців! Можливо, у них не така потужна дослідницька база, але перевірене європейське обладнання та якісні продукти - в наявності. 

Клуб 4 лапи виробляє високоякісні корми для тварин, які затребувані не тільки на батьківщині, але і в Європі. Безліч видів дієт допоможе врахувати потреби кішок з будь-яким станом здоров'я. А відсутність ввізних мит на свіже якісну сировину гарантує доступні ціни на корми преміум класу. 

Optimeal (Оптима) - корми класу супер-преміум, які володіють тими ж перевагами, що і товари попереднього вітчизняного бренду. Гідна якість беззернових повсякденних дієт відмінно поєднується з доступною ціною. 

Кому потрібно стільки кормів? 

Як і вам, кішці буде нецікаво харчуватися весь час однією і тією ж їжею. Якщо у вихованця проблеми зі здоров'ям, доведеться купувати і лікувальний, і спеціальний повсякденний корм. 

Основні критерії вибору котячої дієти: 

 1. Клас. Преміум корми підходять для нормального повсякденного харчування. Супер-преміум виробляються з більш корисних і якісних продуктів. Якщо бюджет дозволяє, переходьте на супер-преміум.
 2. Вік. Три основні періоди життя кішки, для яких розробляються особливі дієти, - кошеня, доросла та літня тварина. Для прикорму потрібно використовувати харчування, призначене для кішок під час вагітності та лактації.
 3. Стиль життя. Виробники рідко роблять акцент на породу кішки - набагато частіше вони «заточують» дієти під домашніх і вуличних тварин.
 4. Призначення. У звичайному кормі може бути «функція» полегшення проходження шерсті, поліпшення якості шерстяного покриву, збільшення активності і т.д.
 5. Здоров'я. Лікувальні і підтримуючі корми допомагають впоратися з наслідками хвороб і операцій, вони не навантажують певні органи і допомагають кішці краще засвоювати необхідні поживні речовини. 

Виробники котячих дієт преміум і супер-преміум сегментів працюють для того, щоб ваша кішка мала великий вибір смачної і корисної їжі в будь-якому віці і при будь-якому стані здоров'я.

 
 
  Нові надходження

Сухий корм РОЙЧЕР (Roycher) для цуценят (7,5 кг)

Сухий корм РОЙЧЕР (Roycher) для цуценят (7,5 кг)

Формула являє собою збалансоване і повно..

300.00 ₴

Shiny Cat консерви для кішок (тунець і лосось)

Shiny Cat консерви для кішок (тунець і лосось)

Повноцінний вологий раціон для кішок суп..

34.25 ₴

Shiny Cat консерви для кішок (тунець і креветки)

Shiny Cat консерви для кішок (тунець і креветки)

Повноцінний вологий раціон для кішок суп..

37.35 ₴

Shiny Cat консерва для кішок (тунець і курка)

Shiny Cat консерва для кішок (тунець і курка)

Повноцінний вологий раціон для кішок суп..

34.25 ₴

Свежие записи с нашего блога

 • 24 сентября 2018 15:21:25
 • Просмотров: 24
 • 17 сентября 2018 16:11:04
 • Просмотров: 26
 • 10 сентября 2018 16:47:02
 • Просмотров: 52
 • 04 сентября 2018 13:11:29
 • Просмотров: 38