Топ-10 сучасних приладів для акваріуму

 • 28 декабря 2018 15:33:40
 • Просмотров: 186

Збираєтеся зробити незвичайний і «просунутий» акваріум, від якого всі друзі і знайомі будуть в захваті? Тоді не зайвим буде дізнатися про десять найоригінальніших і корисних пристосувань для облаштування вашого маленького підводного світу!

1. Набір для чистки помп

Помпа - необхідний елемент акваріума. Коли вона засмічується і перестає працювати, ситуація стає не тільки неприємною, але і небезпечною. Наприклад, ви можете залишити свій маленький підводний світ вдома і виїхати на свята, а повернувшись - виявити, що його населення сильно зріділо.

Щоб звести ризик до мінімуму, рекомендується щомісяця прочищати акваріумну помпу. І німецька компанія Tunze створила для цього відмінне рішення - Cleaning set (Набір для чищення), в якому є все необхідне:

 • 5 видів щіток;
 • викрутка;
 • гачок;
 • чистяча серветка;
 • концентрована лимонна кислота для декальцінування;
 • аерозольний балончик для розчину лимонної кислоти.

Набір поставляється в зручній пластиковій коробці, в якій і зберігається між використанням. У ній же відбувається чистка фільтра.

2. «Розумне» годування

Відповідний вид і обсяг корму дуже важливий - при недоліку харчування риби будуть хворіти, а при його надлишку вода буде швидко ставати каламутній і токсичною. Innovative Marine пропонує комплексне рішення проблеми - Gourmet Gadget Collection (Колекцію гаджетів для гурманів):

 1. Defroster (Розморожувач). Розморожує, розділяє і подає «на стіл» заморожений корм, не допускаючи потрапляння великих шматків до системи фільтрації.
 2. Grazer (Годівниця). У неї завантажується лист морських водоростей. Риби підпливають до «пасовиська» і їдять з компактної годівниці, а шматки водоростей не розлітаються по акваріуму.
 3. Grinder (Подрібнювач). Подрібнює корм і дозволяє «вводити» його прямо в воду. Їжа не плаває по поверхні, і рибам набагато зручніше її їсти.

Неважливо, яких риб ви утримуєте, і чим віддаєте перевагу їх годувати - з усіма видами корму можна працювати за допомогою трьох зручних пристроїв, що кріпляться на магнітах.

3. Готовий будинок для риб і коралів

Грот від Marine Depot готовий до занурення в ваш акваріум прямо «з коробки»! З його допомогою ви можете створити притулок рибкам і проростити водорості і корали так, як захочете. Завдання полегшують знімні заглушки - в Fired Ceramic Frag Cave (керамічному гроті) їх може бути 6 або 10, залежно від моделі.

4. Вікно в акваріум

Вашим акваріумом можна милуватися як екзотичним рифом! Для цього достатньо скористатися простим пристроєм - круглим шматком акрилу з високими бортиками. Через таке оглядове вікно можна розглядати рибок, корали і водорості без мерехтіння, а також робити гарні якісні фотографії.

5. Стрим з акваріума

Хочете спостерігати онлайн за вашим підводним світом і ділитися трансляцією з друзями? Звичайні моделі або не пристосовані для акваріумної зйомки, або занадто дорогі.

REEF-Cam (РІФ-Камера) від IceCap поміститься практично в будь-який акваріум і буде справно передавати зображення по WiFi. Перша дротова камера для передачі потокового відео з акваріума підтримує до 720р, а також може зберігати ролики на карту пам'яті. А ще вона відмінно маскується під камені за допомогою спеціальних накладок.

6. Контейнер для сміття

Це доповнення до протеїнового скіммеру, яке дозволяє легко видаляти відфільтровані органічні залишки. Багато сучасних флотаторів випускаються з відведенням, через який можна виводити органіку з фільтра. Зробити колбу для прийому сміття можна самостійно, а можна придбати, наприклад, Waste Collector (Складальник відходів) з автовідключенням від Reef Octopus.

7. Автоочистка для скіммера

Хочете, щоб флотатор очищався автоматично? Компанія Deltec вже випустила протеїновий скіммер вашої мрії. Модель SCA 2060H може поставлятися з двома видами кришок:

 1. Ручне очищення. Досить прокрутити кришку-ручку кілька разів, щоб видалити весь бруд.
 2. Автоматичне очищення. Налаштуйте таймер, і автоматика самостійно очищуватиме скіммер за заданим графіком.

Енергоефективність, компактні розміри і тиха робота додаються.

8. Автозаміна води

Навіщо займатися переливом води вручну, якщо за вас це може зробити автоматика? AUTOAQUA пропонує просте рішення - Smart AWC touch (Розумну систему автозаміни води). Вона вміє:

 • подавати воду до заданого рівня і видаляти зайву рідину;
 • автоматично зупинятися, якщо вода закінчилася;
 • протистояти будь-яким збоям;
 • підтримувати рівень солоності;
 • регулювати швидкість подачі і відкачування води.

Система проста в установці, надійна в експлуатації і може бути гнучко налаштована.

9. Запасне джерело живлення

Відключення електрики - велика неприємність для мешканців акваріума. Обігрів і аерацію не можна переривати на тривалий час, особливо якщо ви утримуєте чутливих рибок, в тому числі вагітних.

Щоб пережити відключення енергії без втрат, не забудьте встановити Battery Back-Up (Запасні батареї) між розеткою і обладнанням для вашого підводного світу.

10. «Довгі руки»

Зручні довгі щипці з механічним захопленням - ідеальне рішення, якщо потрібно дістати з дна великий об'єкт. Вони дозволяють:

 1. Докладати мінімум зусиль для захоплення об'єкта. Утримуйте кнопку на ручці щипців, і потрібний предмет буде надійно зафіксований прогумованим тримачем.
 2. Не занурювати руки в воду. Це може бути неприємно для вас і точно буде небезпечно для риб. Перед зануренням рук в воду їх потрібно кожен раз ретельно мити і обов'язково видаляти будь-які креми. Щипці дозволять уникнути зайвих водних процедур.

Щипцями можна користуватися однією рукою, вони допомагають не намочити одяг, і дозволяють вносити дрібні зміни в ландшафт вашого підводного світу швидко і зручно. Як знайти такий корисний предмет? Можна вибрати, наприклад, PikStik (ПікСтік) від AquaTong.

Навіщо потрібні всі ці гаджети

Додаткові аксесуари і техніка для акваріума не такі вже необхідні на перший погляд. Але з їхньою допомогою ви можете автоматизувати рутинні процеси і набагато довше насолоджуватися красою вашого підводного світу. Економте час і сили і отримуйте більше задоволення від улюбленої справи - користуйтеся найсучаснішими розробками!

 
 

Свіжі записи з нашого блогу

 • 19 июля 2019 09:19:57
 • Просмотров: 16
 • 15 июля 2019 18:05:27
 • Просмотров: 33
 • 26 июня 2019 09:31:07
 • Просмотров: 74
 • 11 июня 2019 15:19:40
 • Просмотров: 76