ACANA (Канада)

Порівняння товарів (0)


Сухий корм Сухой корм ACANA (Акана) FREE-RUN DUCK (для собак всіх порід з качкою)
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
ACANA (Канада)

ACANA - повернення до витоків

Як правильно годувати собаку або кішку? Канадський бренд АКАНА пропонує унікальні супер-преміум дієти для «внутрішнього звіра» вашого улюбленця!

Особливості

Предки сучасних домашніх вихованців мешкали в дикій природі і отримували відповідний набір корисних речовин. Компанія ACANA робить ставку на те, що сучасна різноманітність порід ніяк не впливає на харчові потреби ваших улюбленців - їм потрібне корисне свіже м'ясо, а не замінники.

Концепція біологічно відповідного харчування АКАНА проста - корми для сучасних кішок і собак повинні бути наближені до натуральної дієти їхніх предків. У формулах кормів компанії немає нічого, чого тварина не їсть в дикій природі - рису, картоплі, тапіоки, рослинних білків і синтетичних добавок.

Продукція

Випускаючи харчування і для собак і для кішок, компанія дотримується єдиних правил. 5 головних особливостей дієт ACANA:

 1. Багато м'яса і протеїну. Організм вашого вихованця розрахований на дієту з високим вмістом м'яса. Тому в кормах АКАНА його завжди міститься не менше 50%, що (за твердженнями компанії) в 3 рази вище, ніж у конкурентів. М'ясні протеїни не замінюються рослинними.
 2. Тільки найсвіжіші продукти. Натуральний смак і максимум поживних речовин можливо отримати тільки зі свіжих продуктів. Тому всі інгредієнти найсвіжіші і поставляються місцевими виробниками.
 3. Великий вибір смаків. У дикій природі вовки і кішки їдять різних тварин. ACANA забезпечує таке ж розмаїття для вихованців, випускаючи корми не тільки з різними видами м'яса, але і з домашньою птицею і свіжоспійманою рибою.
 4. Здобич цілком. Хижак не відмовляється від якихось частин здобичі, і не потрібно обмежувати в цьому домашнього улюбленця - в кормах використовується не тільки м'ясо, але і хрящі і внутрішні органи тварин (їх не замінюють синтетичними продуктами).
 5. Корисні фрукти, овочі і ягоди. Вони забезпечують надходження в організм клітковини і антиоксидантів в природній формі.

Жодної «допомоги друга»! Жоден етап виробничого циклу не віддається на аутсорсінг - АКАНА контролює якість інгредієнтів, їхню обробку, упаковку і транспортування.

Корми

ACANA випускає сухі корми:

 1. Classics (Класика). Призначені для собак без обмеження за віком, містять м'ясо птиці, червоне м'ясо і рибу. Третина інгредієнтів сира або свіжа, дві третини - висушені.
 2. Heritage (Спадщина). Створюються для собак, містять м'ясо трьох видів і мають те ж співвідношення свіжих і зневоднених компонентів. Але м'яса тут більше - від 60 до 75%.
 3. Regionals (Регіональні). Випускаються і для собак і кішок. Рівень м'яса - 70-75%, половина інгредієнтів - свіжі. Для виробництва дієт цієї лінійки використовується вже 5, а не 3 види м'яса, як в попередніх випадках.
 4. Singles (Одиночний). Корм, призначений для собак з чутливим травленням. Він допомагає собаці отримувати більше корисних речовин з їжею, знижуючи потребу в синтетичних вітамінних добавках і амінокислотах. М'яса 50%, свіжих інгредієнтів - половина.
 5. Singles Treats (Частування). Заохочувальні ласощі для собак. Містять не менше 80% м'яса і володіють всіма перевагами кормів Singles - максимальною делікатністю і користю.

Всього видів кормів:

 • для собак - 20;
 • для кішок - 4.

У кожній лінійці є кілька видів кормів, завдяки чому можна легко знайти підходящі корми саме для вашого вихованця.

Про компанію

Бренд ACANA існує більше 25 років і належить Champion Petfoods. Чемпіон Петфудс заснована в канадському Едмонтоні в 1975. Крім АКАНА, вона випускає корми ORIJEN (ОРИДЖЕН).